Carrera Jeans - КСНУМКСЕ_КСНУМКСКС
Carrera Jeans - КСНУМКСЕ_КСНУМКСКС
Carrera Jeans - КСНУМКСЕ_КСНУМКСКС

Carrera Jeans - КСНУМКСЕ_КСНУМКСКС

Регуларна цена € 79,90 Продајна цена € 34,99 Сачувај € КСНУМКС
КСНУМКС на лагеру

Водич величине


- Менс џинси, Деним, Регуларьниј фит, зип затвора
-КСНУМКС џепови, еластични дно ногу
- Састав: КСНУМКС% ЦО КСНУМКС% ЕА
- Исперите на КСНУМКС ° Ц, исперите одвојено и изнутра
- Модел носи величину: КСНУМКС
- Модел висина: КСНУМКС цм